Hakkımızda

Biz Kimiz?

A sınıfı TÜRSAB sertifikası ve deneyimli uzman ekibine sahip Medwork Clinic Sağlık ve Turizm Şirketi İzmir’de faaliyetlerini sürdürmektedir. Ege kıyı bölgesinde yer alan İzmir, Türkiye’nin en büyük kentlerinden biridir ve yaklaşık 3 milyon nüfusa sahiptir. Aynı zamanda ekonomik, coğrafi, tarihi ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen şehirlerden biridir.

Neden Medwork Clinic?

Medwork Clinic, TC Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylanmış “Sağlık Turizmi Yetki Belgesi”ne sahip medikal bir firmadır. Şirketimiz, iyi eğitimli multidisipliner profesyoneller ve tam donanımlı sağlık hizmetleri ile kaliteli bir tedavi programı ve etkili bir vaka yönetimi sunmaktadır.

Hasta güvenliğini ve sağlık sonuçlarını sürekli iyileştirmek için değerlere dayalı ve hasta dostu bir yaklaşıma sahiptir. 

Hastalarımıza tüm süreçlerinde en yüksek tıbbi bakım standartlarına erişimi ve özenli rehberlik sağlamayı taahhüt etmektedir.

Ekibimiz

Medwork Clinic oldukça deneyimli tercümanlar, danışmanlar, yöneticiler, doktorlar, pratisyen hemşireler, fizyoterapistler, diş hekimleri, diyetisyenler, sağlık görevlileri, teknisyenler ve diğer yardımcı sağlık çalışanlarından oluşan bir ekip ile çalışmaktadır.

    

Profesyonel uzman ağımızla hastalara kişiselleştirilmiş tıbbi tedavi paketleri, ikinci tıbbi görüşleri ve en iyi sağlık programlarını sunmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz, donanımlı uzmanlar ve kaliteli sağlık hizmetleri ile hastalarımızın yaşam kalitesini artırmak ve üst düzey tedavi seçenekleri ile bölgesel lider olmaktır.

  • Sağlıklı iletişim

  • Kaliteli

  • Saygın

  • Güvenilir

  • Etik ilkelere bağlı

  • Gelişim ve değişimlere açık bir şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirmektir.

Sağlığınız bizim işimizdir!